Strzelania karabinowe FLINTA 2015 – Finał

W niedzielę 06.09.2015 r. na naszej strzelnicy odbyła się ostatnia runda zawodów strzeleckich FLINTA 2015, w ramach których rozgrywane są konkurencje Karabin dowolny i Karabin centralnego zapłonu. Zawody te od wielu lat cieszą się ogromną popularnością. W tegorocznej edycji w sumie wystartowało ponad 120 zawodników. Największą popularnością cieszyła się konkurencja karabinu dowolnego. Bezpośrednio po zakończeniu czwartej rundy i obliczeniu jej wyników został przeprowadzony finał imprezy w tej konkurencji. Awans do niego zdobyło ośmiu zawodników z najwyższymi wynikami, którzy brali udział minimum w trzech rundach tegorocznej edycji.

Po wyrównanej walce w finale, którego losy warzyły się do ostatniego strzału, a o ostatecznej klasyfikacji decydowały dziesiętne miejsca na podium zajęli:

III – Marcin Kazimierczak

II  – Adrianna Kozioł

I – Paweł Bakalarski

Zdjęcia Piotr Chromiński:

Wszystkim zawodnikom, którzy brali udział w tegorocznej edycji FLINTY dziękujemy, a finalistom gratulujemy.