Kinga Kowalik ze złotym medalem Mistrzostw Polski Juniorów w Ustce

Dzisiaj tj. 22.09.2018 Kinga Kowalik, reprezentantka Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego Dragon zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski Juniorów w konkurencji pistolet sportowy 30+30 strzałów! Pierwszą część konkurencji statycznej zdobyła 280 pkt, zaś w drugiej z kolei dynamicznej osiągnęła wynik 291 pkt. Z wynikiem 571 pkt awansowała z pierwszego miejsca do ścisłego finału. W finale uzyskała rezultat 22 trafień (trafienia w tarczę liczą się od 10,2 pkt wzwyż) dzięki czemu zajęła 1 miejsce.

Serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów 🙂

Dzięki wynikowi Kingi Kowalik w klasyfikacji zespołowej w kategorii Pistolet Sportowy 30+30 strzałów, drużyna pistoleciarek zajęła II miejsce na Mistrzostwach Polski.

Aktualnie trwają Mistrzostwa Polski Juniorów w Strzelectwie Sportowym w Ustce 20-23.09.2018.

Miejsca naszych reprezentantów po dwóch dniach zawodów:

50 m Karabin dowolny 60 strzałów leżąc (kategoria: Juniorki):

7. miejsce: Gabriela Michalska z wynikiem 602,2 pkt.

Karabin pneumatyczny 60 strzałów (kategoria: Juniorki):

25. miejsce: Gabriela Michalska z wynikiem 587,3 pkt.

Konkurencja 10 m Pistolet pneumatyczny 60 strzałów (Juniorki):

8. miejsce: Kinga Kowalik z wynikiem 547pkt. W finale tejże konkurencji zajęła 8 miejsce.

14. miejsce: Natalia Korneć z wynikiem 530 pkt.

23. miejsce: Julia Chwedczuk z wynikiem 504 pkt.