VII Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie Zlot Orlików, Finał zawodów Strzelanie w sieci

VII Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „Zlot Orlików”
Młodzików i Juniorów Młodszych
Finał Zawodów „Strzelanie w sieci”
27-30.03.2014, Siedlce

Miejsce: Zespół Strzelnic SKSS DRAGON Siedlce, ul. Sokołowska 180A

Ranga zawodów: krajowe

Termin: 27-30.03.2014 r.

Rodzaje strzelań: pistolet pneumatyczny i karabin pneumatyczny

Kategorie wiekowe: młodzicy, młodziczki, juniorzy młodsi, juniorki młodsze

Uczestnictwo:w zawodach uczestniczyć mogą zawodnicy zrzeszeni w klubach i sekcjach strzeleckich, juniorzy mł. i młodzicy

Klasyfikacja: indywidualna wg uzyskanych wyników

Nagrody i wyróżnienia:

  • za zajęcie miejsc 1-3 w zawodach – puchary, 1-6 dyplomy
  • za zajęcie 1 miejsca w finale i Finale Strzelania w Sieci – puchar, 1-8 dyplomy

Zgłoszenia – przyjmowane są tylko pisemnie e-mail: boss@tnet.pl Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. – najpóźniej do 20-go marca

Wyżywienie: Wyżywienie we własnym zakresie

Zakwaterowanie: Rezerwacja noclegów we własnym zakresie w:

  • Hotelu „Arche”, ul. Brzeska 134, 08-110 Siedlce, tel./fax: 25 644 04 33;
  • Hotelu „Panorama”, ul. Okrężna 25, 08-110 Siedlce, tel. 25 644 99 55
  • Hotelu „Hetman”, ul. Warszawska 133, 08-110 Siedlce, tel.: 025 644 30 00, fax: 25 644 74 82;

 

Sprawy różne

  • Organizator zastrzega sobie prawo zmian w programie zawodów w zależności od ilości zgłoszeń.
  • Ostateczne decyzje we wszystkich kwestiach nie ujętych niniejszym regulaminem podejmuje Organizator.

Dodatkowe informacje – Zbigniew Świderski tel. 0502266909

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Program Zawodów:

 

Dzień / Godzina
Dzień / Program zawodów
27.03.2014
Czwartek
Przyjazd ekip do godz. 21-ej
21:30
Odprawa techniczna kierowników ekip
28.03.2014
Piątek
07:00 - 8:30
Śniadanie
09:00 - 10:00
I zmiana Ppn/Kpn młodziczek/ków
10:15 - 11:15
II zmiana Ppn/Kpn młodziczek/ków
11:30 - 12:30
III zmiana Ppn/Kpn młodziczek/ków
12:45 - 14:00
IV zmiana Ppn/Kpn juniorek/ków
14:00 - 15:00
Obiad
14:00 - 15:00
V zmiana Ppn/Kpn juniorek/ków mł.
16:30 - 17:45
VI zmiana Ppn/Kpn juniorek/ków mł.
18:00 - 19:00
Kolacja
29.03.2014
Sobota
7:00 - 8.30
Śniadanie
09:00 - 10:15
I zmiana Ppn/Kpn juniorek/ów mł..
10:30 - 11:45
II zmiana Ppn/Kpn juniorek/ów mł.
12:00 - 13:15
III zmiana Ppn/Kpn juniorek/ów mł.
13:15 - 14:15
Obiad
14:15 - 15:15
IV zmiana Ppn/Kpn młodziczek/ków
15:30 - 16:30
V zmiana Ppn/Kpn młodziczek/ków
16:45 - 17:45
VI zmiana Ppn/Kpn młodziczek/ków
18:00 - 19:00
Kolacja
30.03.2014
Niedziela
7:00 - 8.30
Śniadanie
8:45 - 9:00
I Finał Ppn 30 open + Ppn 40 open
9:45 - 10:00
II Finał młodzików + młodziczki
10:45 - 11:00
III Finał Kpn Juniorki mł + juniorzy mł.
11:15 - 11:30
I Finał Ppn 30 open
12:00 - 12:15
II Finał Kpn 30 młodziczek + młodzików
13:00
Zakończenie zawodów - rozdanie nagród
13:30
Obiad, wyjazd ekip