W sobotę 5.06.2021 Weronika Bartnik, reprezentantka Siedleckiego Klubu Strzelectwa Sportowego Dragon zajęła pierwsze miejsce w konkurencji Karabin 3 postawy 3×40 podczas trwających zawodów III Rundy Pucharu Polski we Wrocławiu. Do finału awansowała z trzecim rezultatem 1148 pkt. W finale uzyskała wynik 455,4 pkt, dzięki któremu zajęła pierwsze miejsce wyprzedzając takie zawodniczki jak Nagay Agnieszka czy Pawlak Karolina.

W karabinie pneumatycznym w konkurencji MIX Weronika zajęła II miejsce z wynikiem 307 pkt.

W Karabinie 60 strzałów leżąc Bartnik zajęła drugą lokatę z wynikiem 622.3 pkt.

Zaś karabinie pneumatycznym kobiet Weronika do finału weszła na na drugim miejscu z wynikiem 626 pkt. Niestety w finale zajęła miejsce tuż za podium – 4 miejsce z wynikiem 205,1 pkt.

Wśród juniorek Kamila Stępniak w konkurencji Karabin 3 postawy 3×40  z trzecim wynikiem w wysokości 1145 pkt awansowała do finału, w którym zajęła II miejsce z wynikiem 448.5 pkt.

Zaś w konkurencji Karabin Pneumatyczny 60 strzałów Kamila awansowała do finału z czwartej lokaty z wynikiem 617.4 pkt. W finale ostatecznie zajęła 5 miejsce z wynikiem 181,4 pkt.

Serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów 🙂

Wśród pozostałych reprezentantek klubu SKSS Dragon Alicja Rykaczewska w konkurencji Pistolet Pneumatyczny 60 strzałów w kategorii Juniorki zajęła 15 miejsce z wynikiem 527 pkt.

W konkurencji Pistolet sportowy 30+30 w kategorii Juniorki zajęła 27 miejsce z rezultatem 464,2 pkt.